Udało mi się dotrzeć do tajnego programu PO, jestem pod wrażeniem jego zwięzłości i trafności:
Program skierowany jest do najwierniejszego elektoratu PO
- Przywrócimy normalność, „żeby było tak jak było”, ale utrzymamy obecne rozwiązania dotyczące kosztów uzyskania przychodów przez celebrytów.
- Obniżymy ceny na kanapki ze zwyczajowych 15% do 9%.
- Ponieważ rozumiemy dolegliwość kanapek każdy kupujący kanapki będzie mógł odliczyć ich wartość z VATu i nie będzie ścigany
- Kręcenie lodów jest ważną gałęzią naszej gospodarki, dlatego też wprowadzimy koncesję na tę działalność.
- Życie na kredyt jest miarą nowoczesności, powstrzymamy staroświecki trend oddłużania kraju i zubożania klasy posiadającej.
- Naszą nieustanną troską będzie ciepła woda w kranie.
- Zlikwidujemy odzwierzęce nazwy restauracji, nie może być więcej „Pędzącego Królika” czy „Sowa i Przyjaciele”
- W przeciwieństwie do PISu widzimy, że zwiększa się dobrobyt Polaków dlatego nałożymy na restauratorów obowiązek posiadania w menu ośmiorniczek.
- Konsekwentnie będziemy prowadzili politykę prorodzinną więcej uwagi poświęcając emerytom – będziemy wspierali darowizny polityków na rzecz dzieci i emerytowanych rodziców, preferowane będą darowizny w postaci kamienic i domów. Podobnie umożliwimy emerytom podzielenie się swoimi zasobami z dziećmi, w szczególności apartamentami nad morzem Śródziemnym w ostateczności nad Bałtykiem.
- Naszym podstawowym zadaniem będzie nieustanna troska o zdrowie wyborców, w szczególności wiedząc jak ważną zaletą jest dobra pamięć ale i jak użyteczny jest jej brak w szczególnych wypadkach, zapewnimy potrzebującym właściwą bezpłatną terapię i doskonalenie tych umiejętności.
- Przywrócimy również konkursy na stanowiska urzędnicze. Podstawowym kryterium doboru kadr będzie elastyczność pamięci i udowodnienie, że do trzeciego pokolenia wstecz nikt z rodziny nie nosił moherów oraz ogólna postępowość kandydata.
- W dziedzinie wychowania i polityki historycznej powołamy własne grupy rekonstrukcyjne, które będą odtwarzały parady gejowskie w San Francisco i Berlinie, najazd Attyli na Rzym, zdobycie Sycylii przez Arabów, najazd Maurów na Hiszpanię, zdobycie Konstantynopola przez Turków, hołd Sikorskiego w Berlinie, spotkania Tuska i Putina.
- Kombatantom prześladowań przez PiS przyznamy wysokie odszkodowania, przywrócimy ich na stanowiska i przyznamy ordery Orła Białego bez Korony.
- Przywrócimy praworządność, likwidując paragrafy dotyczące przestępstw korupcji i nadużycia władzy. Sędzia nie będzie ograniczany ani paragrafami ani zdrowym rozsądkiem – musi być niezależny.
- Zdelegalizujemy PiS i jej zwolenników
- Przywrócimy podstawowe wolności: bogacenia się podczas pełnienia funkcji publicznych i nietykalność osobistą członków PO. Oczywiście można będzie siusiać na krzyże i zakłócać procesje.
- Przywrócimy właściwe relacje z Komisją Europejską pilnie wykonując napływające stamtąd instrukcje i skwapliwie wychwytując obowiązujące tam trendy. Przywrócimy zwyczaj poklepywania po plecach.
- Chcemy Polski silnej jej sojuszami. Zawrzemy obronne porozumienie z naszym wschodnim sąsiadem, który nieustannie okazuje nam nadzwyczajną życzliwość już od ponad trzystu lat.
- Zlikwidujemy Wojsko Obrony Terytorialnej, część żołnierzy, która przejdzie pozytywną weryfikację zostanie użyta do pacyfikacji zwolenników PiS i kibiców.
- Nowoczesny patriotyzm nie pozwala nam na posiadanie „Patriotów”, odeślemy je Amerykanom i zastąpimy bronią najnowszej generacji „Caracalami”
Dodaj komentarz